Kullanım Koşulları

Kurulduğu 2013 tarihinden bu zamana kadar olan tüm süreçte  Müşteri Memnuniyeti ile hareket eden Miss Azize e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. MissAzize.com, hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan markalardan olmuştur.

Kalite Garantisi MissAzize.com'da satılan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.

Güvenli web site olan MissAzize.com, veri iletiminde 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. MissAzize.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

MissAzize.com’da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek, Taksit Seçenekleri  ve daha bir çok avantaj sizleri bekliyor.